Czym charakteryzują się części Perkins?

Firma Perkins pochodzi z Wielkiej Brytanii i została założona w roku 1932. Obecnie właścicielem firmy jest CAT, czyli jeden z największych producentów maszyn górniczych i budowlanych. Firma Perkins od samego początku swojego istnienia zajmuje się produkowaniem silników, które przeznaczone są do pracy w maszynach w wielu różnych gałęziach przemysłu. Czym charakteryzują się części Perkins oraz dlaczego warto się na nie zdecydować? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w tym artykule.

Jakie części produkuje firma Perkins?

Firma Perkins specjalizuje się głównie w produkcji silników do maszyn budowlanych, łodzi, agregatów prądotwórczych czy ciągników. W ofercie tej firmy znajduje się szereg różnego rodzaju produktów, od niewielkich silników po duże i bardzo wydajne jednostki. Silniki firmy Perkins spełniają rygorystyczne normy emisji spalin, a wiele z nich zostało zoptymalizowanych pod kątem niskiego zużycia paliwa.
Oprócz gotowych jednostek napędowych firma Perkins oferuje swoim klientom bogaty wybór części. Wśród części Perkins można wyróżnić m.in.:
– wały korbowe,
– panewki,
– tuleje,
– tłoki,
– filtry paliwa,
– filtry oleju,
– i wiele więcej.

Czym charakteryzują się części firmy Perkins?

Części Perkins do zastosowań przemysłowych produkowane są na bazie ponad 80-letniego doświadczenia. Wśród charakterystycznych cech silników Perkins można wymienić solidną konstrukcję, dużą moc oraz długi okres eksploatacji. Części Perkins to gwarancja jakości i zadowolenia, dlatego niewątpliwie warto skorzystać z usług tej firmy, jeśli potrzebujemy gotowej jednostki napędowej lub zamierzamy wyremontować silnik.
Części Perkins cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Świadczy o tym fakt, że firma ta posiada fabryki produkcyjne na 4 różnych kontynentach. Silniki tej firmy można spotkać przede wszystkim w maszynach rolniczych oraz budowlanych. Bogata oferta produktów oraz ich wysoka jakość to cechy, które sprawiają, że firma Perkins cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród posiadaczy różnego rodzaju maszyn.